Pobierz katalog
Unikalne udogodnienia Blue Office
Powierzchnia Blue Office jest usytuowana w obrębie kompleksu centrum handlowego Blue City.

Od 2008 roku Blue Office jest wynajmowane przez renomowane międzynarodowe korporacje.

Blue Office to nowoczesny budynek biurowy klasy B+, nie mający konkurencji w swojej kategorii. Unikalne udogodnienia i korzyści przekonały renomowane firmy do wynajęcia powierzchni biurowej.

Ciąg Alej Jerozolimskich to intensywnie rozbudowywany ośrodek biurowy Stolicy. Wiele międzynarodowych firm takich jak Raiffeisen Polbank, Deutsche Bank, Orange, Mercedes-Benz, Philips, Microsoft, Vienna Insurance, Uniqua i Bosch wybrały na lokalizację swoich siedzib najbliższą okolicę.
Dogodny dojazd
Aleje Jerozolimskie to jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie, oferująca połączenia komunikacji miejskiej (autobusy, pociągi), a także okolica mniej obciążona ruchem samochodowym niż inne części miasta. W najbliższej przyszłości dojazd poprawią kolejne inwestycje: nowa linia tramwajowa i rozwój obwodnic miejskich, które uczynią z Alej Jerozolimskich główną trasę dojazdową do Stolicy od południa.
Jakość na rozsądnych warunkach
Bliskość centrum handlowego
Parking
Jakość i wielkość powierzchni
Specyfikacja Blue Office

test
Rozwiń mapę
Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa firmy

Treść wiadomości


Blue Office sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

Blue City Sp. z o. o. dołożyła wszelkich starań, aby informacje zamieszczone na poniższych stronach były kompletne i zgodne z prawdą. Każda osoba przeglądająca strony niniejszej domeny powinna być jednak świadoma, że zawarte na nich wiadomości mogą być niekompletne lub nieaktualne.

Wszelkie ryzyko związane z korzystaniem ze strony ponosi Użytkownik. W żadnym przypadku Blue City Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę bezpośrednią lub pośrednią, wynikającą z korzystania ze stron internetowych www.blueoffice.pl