SPECYFIKACJA
BLUE OFFICE
Blue Office to nowoczesny budynek biurowy klasy B+, nie mający konkurencji w swojej kategorii. Unikalne udogodnienia i nowoczesne rozwiązania zastosowane w budynku gwarantują możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych preferencji najemców.
POZNAJ SPECYFIKACJĘ
SPECYFIKACJA BLUE OFFICE


Typowe piętro: 4700 m2

Podwieszane sufity

Obciążenie stropów 5.0 kN/m2

Podnoszone podłogi
(opcjonalnie)
Miejsca pod agregaty prądotwórcze
Wysokość pomieszczeń
netto od 3 do 4 m

10 wind obsługujących
piętra biurowe
i podziemny parking
Klimatyzacja -
system 4-rurowych
klimakonwektorów
z indywidualnym
sterowaniem
dla pomieszczenia
Dwustronne zasilanie
budynku w energię
elektryczną z dwóch
różnych GPZ


Powrót
SPECYFIKACJA BLUE OFFICE


Wentylacja –
30 m3/h/osobę
przy zagęszczeniu
10 m2/osobę
24-godzinna ochrona

CCTV i kontrola dostępu

System zarządzania budynkiem (BMS)
Tryskacze, czujniki dymu, DSO

Certyfikat BREEAM (very good)

Współczynnik miejsc
parkingowych 1/20,
łącznie ponad 2500
miejsc parkingowych


Powrót
DOGODNA LOKALIZACJA
Blue Office usytuowane jest w obrębie kompleksu Centrum Handlowego
Blue City przy Alejach Jerozolimskich 179, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Warszawy. Aleje Jerozolimskie to jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie, oferująca wygodne połączenia komunikacji miejskiej (autobusy, pociągi).

Jest to także okolica mniej obciążona ruchem samochodowym niż inne części miasta. Lokalizacja Blue Office zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne
ze ścisłym centrum stolicy, portem lotniczym i dworcem kolejowym.
Atuty lokalizacji
Miejsca parkingowe
Mapa
  • szybki dojazd samochodem do centrum miasta (5.5 km)
  • dogodna komunikacja miejska (10 linii autobusowych, SKM)
  • dobry dojazd do dworca PKP i PKS Warszawa Zachodnia (1.5 km)
  • stacja kolejki podmiejskiej WKD Reduta (850 m)
  • bliskość lotniska (8 km)
  • wjazd na obwodnicę miejską S2 i autostradę A2
  • ścieżka rowerowa, stacja rowerów Veturilo, stacja naprawy rowerów
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników i gości
Atuty lokalizacji
Miejsca parkingowe
Mapa
Powrót
Wygodny dojazd do Blue Office zapewnia nowa, rozwinięta sieć drogowa prowadząca bezpośrednio do budynku. ATUTY LOKALIZACJI doskonały dojazd do centrum miasta (ok 10 min) dogodna komunikacja miejska dobry dojazd do dworca kolejowego (1 min do Dw. Warszawa Zachodnia) szybki dojazd do lotniska (ok 10 min) ścieżka rowerowa liczne miejsca parkingowe dla pracowników i gości MIEJSCA PARKINGOWE 2350 MIEJSC PARKINGOWYCH Blue Office oferuje 2350 miejsc parkingowych, czyli więcej niż jakikolwiek inny budynek biurowy w okolicy. Parking dostępny jest dla pracowników biur i gości. Część biurowa i handlowa budynku współdzielą wiele miejsc parkingowych, dzięki różnym godzinom nasilenia ruchu – biurowego w ciągu dnia, handlowego popołudniu i w weekendy. MAPA MAPA LOKALIZACJI BLUE OFFICE W najbliższej przyszłości dojazd poprawią kolejne inwestycje: nowa linia tramwajowa i rozwój obwodnic miejskich, które uczynią z Alej Jerozolimskich główną trasę dojazdową do stolicy od strony południowej.
2500 MIEJSC PARKINGOWYCH
Blue Office oferuje 2500 miejsc parkingowych, czyli więcej niż jakikolwiek inny budynek biurowy w okolicy. Parking dostępny jest dla pracowników biur i gości. Część biurowa i handlowa budynku współdzielą wiele miejsc parkingowych, dzięki różnym godzinom nasilenia ruchu – biurowego w ciągu dnia, handlowego popołudniu i w weekendy.


Atuty lokalizacji
Miejsca parkingowe
Mapa
Powrót
Atuty lokalizacji
Miejsca parkingowe
Mapa
Powrót
PRESTIŻOWE SĄSIEDZTWO
Od 2008 roku w Blue Office swoje siedziby mają renomowane międzynarodowe korporacje, m.in.: Deutsche Bank, ThyssenKrupp Elevators, Decsoft, Media-Saturn Holding.
Prestiżowe sąsiedztwo zapewniają także siedziby firm zlokalizowanych w najbliżej okolicy Blue Office, m.in.:
Mercedes-Benz, Orange, Philips, Microsoft, Bosch, Bayer, Fuji.
NOWOCZESNA POWIERZCHNIA BIUROWA
31 000 m2

Blue Office to 31 000 m2 nowoczesnej i komfortowej przestrzeni biurowej do adaptacji w elastycznych modułach. Otwarta architektura budynku i unikalna charakterystyka poziomów umożliwia wynajęcie biur o powierzchni od 500 do 4 700 m2 na jednym piętrze.

Blue Office zapewnia wykonanie pełnej infrastruktury technicznej, sieci elektrycznej, światłowodowej, większe niż standardowe centrale klimatyzacji, zapewniające doskonałą wentylację i dopływ świeżego powietrza. Jakość oferowanej powierzchni jest bardzo wysoka w swoim przedziale cenowym.

ZOBACZ MODEL BUDYNKU
OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Biuro w Blue Office to: wygodna lokalizacja, dobre połączenia komunikacyjne i sąsiedztwo Centrum Handlowego Blue City, które gwarantują ogromną oszczędność czasu każdego dnia.

W Blue City pracownicy i goście części biurowej kompleksu mogą korzystać z wielu udogodnień: ponad 20 restauracji i kawiarni, centrum fitness, które można odwiedzać przed pracą lub po pracy, poczty, apteki, centrum medycznego, pralni, fryzjera oraz prawie 200 sklepów i punktów usługowych. Parking z ponad 2 tys. miejsc postojowych zapewnia miejsce dla samochodów pracowników oraz gości.

Zobacz, co możesz zyskać
Powrót
ZOBACZ, CO MOŻESZ ZYSKAĆ parking dla pracowników i gości oszczędność czasu miejsce spotkań po pracy ponad 20 restauracji i kawiarni centrum fitness, które można odwiedzać przed lub po pracy stały dostęp do lekarzy w centrum medycznym miejsce spotkań biznesowych i centrum konferencyjne punkty usługowe (apteka, banki, poczta, pralnia) imprezy integracyjne
WYGODNE ROZWIĄZANIE

Sąsiedztwo Blue City zapewnia miejsce na imprezę integracyjną – tuż obok biura, w budynku centrum handlowego, znajdują się: Pokoje Zagadek Team Exit, Time Machine Minigolf.

Po pracy pracownicy mogą wybrać się do centrum fitness, a w razie potrzeby zawsze umówić się na wizytę u lekarza w centrum medycznym Enel-Med, pójść do fryzjera lub spotkać w gronie przyjaciół.

Blue City pozwala też odpocząć od stołówkowych obiadów dzięki ponad 25 restauracjom i kawiarniom, które można odwiedzić podczas przerwy na lunch.KORZYŚCI DLA CIEBIE
I TWOICH PRACOWNIKÓW
JAKIE KORZYŚCI DAJE
TWOIM PRACOWNIKOM
BIURO W BLUE OFFICE?
Poznaj korzyści
Poznaj PROJEKT SĄSIAD 2.0
POZNAJ KORZYŚCI WRESZCZIE BĘDZIESZ MÓGŁ JEŚĆ ZDROWO I REGULARNIE! Utrata wydajności w pracy 66% spowodowana niezdrowym jedzeniem 50% spowodowana zbyt rzadkim wysiłkiem fizycznym 27% pracowników odżywiających się zdrowo i uprawiających regularnie sport jest częściej obecnych w pracy regularne posiłki podnoszą wydajność pracy o 25% regularne spożywanie owoców i warzyw zwiększa wydajność pracy o 20% PODNIESIESZ EFEKTYWNOŚĆ PRACY W DNIACH ĆWICZEŃ W PORÓWNANIU DO DNI BEZ ĆWICZEŃ 79% pracowników zarządza lepiej swoim czasem 74% osób lepiej radzi sobie z zadaniami 72% osób odnotowuje lepszą sprawność umysłową i interpersonalna 41% wzrost motywacji do pracy 21% poprawa koncentracji 25% wzrost pracy bez nieplanowanych przerw 22% wzrost terminowości ŁATWY DOSTĘP DO LEKARZA 26% Polek 40% Polaków nie udaje się w ciągu roku do lekarza; jednym z głównych powodów jest brak czasu

Projekt Sąsiad to wyjątkowy i unikalny w skali kraju program lojalnościowy, stworzony i przeznaczony dla pracowników firm zlokalizowanych w Blue Office.

Program umożliwia korzystanie ze zniżek w sklepach i lokalach gastronomicznych w Blue City oraz uczestnictwo w wydarzeniach specjalnych.

Powrót
Population Health Management
Health Enhancement Research Organization (HERO), Brigham Young University, Center for Health Research (Healthways)
Powrót
Exercising at work and self-reported work performance; J. C. Coulson, J. McKenna, M. Field
Health Enhancement Research Organization (HERO)
Powrót
GUS
Powrót